Xiaomi Mijia Otomatik Köpük Sabunluk

Türkiye’de yok. Aslında aldığım bu aletin Türkçe tam adı da yok. İşte karşınızda kendi verdiğim isimle Xiaomi Mijia otomatik köpüklü sabunluk aleti 😀 Misafirlerimiz çok beğendi. İndirim kodu ile $14’a almıştım. Elinizi sensöre yaklaştırdığınızda otomatik olarak köpük sabun verir. Satıldığı sayfa için buraya, videosunu izlemek için buraya tıklayın.

Xiaomi Mijia Otomatik Köpük Sabunluk

Nasıl Kullandım?

Biraz da kullanım deneyimimi anlatayım. Çok pratik ve sıvı sabun masrafını azaltan bir ürün. Kaliteli pil alırsanız uzun süre dayanıyor. En büyük eksikliği sıvı sabun haznesinin kapağının tek kullanımlık olması. İçi için hazırladığım sıvı sabun karışımı bittiğinde kapağını açmaya çalıştım açılmadı. Benim anlamadığım bir açma yöntemi olabilir mi çok düşük ihtimal de olsa olabilir ama açamayınca düz tornavidayı aldım ve önce bir tarafını yukarı kaldırıp sonra diğer tarafını yukarı kaldırınca açıldı. İçine karışımı dolduruyorum sonra kapatıp çalkalayınca hazır hale gelmiş oluyor.

Köpük için sıvı sabun karışımı nasıl hazırlanır?

Köpük için 1/3 sıvı sabun 2/3 su koyup karıştırın. Biraz daha yoğun bir karışımla tek seferde yeterli gelecek bir karışım elde edersiniz.