İçeriğe geç

Xiaomi Mijia Otomatik Köpük Sabunluk

Türkiye’de yok. Aslında aldığım bu aletin Türkçe tam adı da yok. İşte karşınızda kendi verdiğim isimle Xiaomi Mijia otomatik köpüklü sabunluk aleti 😀 Misafirlerimiz çok beğendi. İndirim kodu ile $14’a almıştım. Elinizi sensöre yaklaştırdığınızda otomatik olarak köpük sabun verir. Satıldığı sayfa için buraya, videosunu izlemek için buraya tıklayın.

Xiaomi Mijia Otomatik Köpük Sabunluk

Nasıl Kullandım?

Biraz da kullanım deneyimimi anlatayım. Çok pratik ve sıvı sabun masrafını azaltan bir ürün. Kaliteli pil alırsanız uzun süre dayanıyor. En büyük eksikliği sıvı sabun haznesinin kapağının tek kullanımlık olması. İçi için hazırladığım sıvı sabun karışımı bittiğinde kapağını açmaya çalıştım açılmadı. Benim anlamadığım bir açma yöntemi olabilir mi çok düşük ihtimal de olsa olabilir ama açamayınca düz tornavidayı aldım ve önce bir tarafını yukarı kaldırıp sonra diğer tarafını yukarı kaldırınca açıldı. İçine karışımı dolduruyorum sonra kapatıp çalkalayınca hazır hale gelmiş oluyor.

Köpük için sıvı sabun karışımı nasıl hazırlanır?

Köpük için 1/3 sıvı sabun 2/3 su koyup karıştırın. Biraz daha yoğun bir karışımla tek seferde yeterli gelecek bir karışım elde edersiniz.

“Xiaomi Mijia Otomatik Köpük Sabunluk” hakkında 2 yorum

  1. Orhan Bey saygılar
    Ben de aynı üründen aldım sabun tankı bitince nasıl dolduruluyor Yardımcı olursanız çok memnun olurum herhalde kullan at bir kerelik değil değil mi

    1. Adnan Bey ben de bitince fark ettim gerçekten de tek seferlik bir ürün gibi yapmışlar. Normal yolla açılmıyor. Bir çözüm buldum. Düz tornavida ile kapağına çok zarar vermeden açabilirsiniz. Şimdiye kadar öyle kullandım kapakta hala sorun yok. İçine 1/3 sıvı sabun 2/3 su koyun kapağını kapatıp çalkalayın. Ne kadar çok sabun koyarsanız o kadar çok dayanıyor 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı