İçeriğe geç

Binance’daki Parayı Banka Hesabına Aktarmak

  • Eski

Kripto para borsası olarak Binance ve Binancetr kullanıyorum. Binance ve Binancetr’deki Türk Lirasını banka hesabımıza nasıl aktarırız bu konuda onu anlatacağım. Öncelikle Binance ve Binancetr’de hesabınız yoksa dünyadaki en büyük kripto para borsası olduğu için hesap açmanızı öneririm. Binance’deki parayı öncelikle Binancetr’ye aktaralım.

Binance’daki Parayı Binancetr’ye Aktarmak

Binance’daki tüm kripto paranızı busd’ye çevirin. Ana ekranda cüzdana basın. Transfere basın. Açılan sayfada spot cüzdanı kısmında itibari para cüzdanı seçili ona basın Binancetr seçin. Aşağıda btc seçili ona basın açılan sayfada busd seçin miktar kısmında busd seçildikten sonra maks kısmına basın. Elinizdeki tüm busd gönderilecek. Transeri onaylaya basın. Doğrulama adımlarını tamamlayın. 1-2 dakikaya busd bakiyeniz Binancetr’ye geçecek.

Binancetr’deki Parayı Banka Hesabına Aktarmak

Binancetr uygulamasında gelen busd’yi Türk lirasına (TRY) çevirin. Uygulama ana sayfasında cüzdan sekmesine basıyoruz. Çekme sekmesine basın. Türk Lirası sekmesinde TRY basın. Miktarı seçin. Ziraat Bankası IBAN’ınızı girin. Onaylaya basın. Ziraat kullandığımız için havale olarak 1-2 dakika içinde para Ziraat Bankası hesabımıza gelecek.

Not: 30 Haziran’a kadar banka hesabınıza komisyonsuz çekme yapılıyor. Takıldığınız yer olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.

Binance üyeliğiniz yoksa %10 komisyon indirimi ile kayıt olmak isterseniz link: https://www.binance.com/tr/register?ref=86133597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı