İçeriğe geç

iPhone’dan Bilgisayara Fotoğraf ve Video Aktarma

iosBu yazı güncel windows 10 bilgisayar ve ios yüklü bir iphone (icloud fotoğraflar kapalı) ile denenerek yazılmıştır. Anlatmadan önce iphone’da bulunan fotoğraf ve videolarımı yedeklemek için çok uğraştığımı söyliyeyim. Gerçekten çok zor.  Şimdi yazıya geçelim. Dikkatlice okuyup resimleri incelediğinizde fotoğraf ve video aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. iPhone’unuzu usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayıp Windows Fotoğraflar uygulamasını kullanarak fotoğraf ve videolarınızı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

 

iPhone’dan Bilgisayara Fotoğraf ve Video Nasıl Aktarılır?

  1. Telefonunuzu bilgisayarınıza bir USB kablosu ile bağlayın.
  2. iPhone’unuzda Bu Bilgisayara Güvenilsin mi?/Bu aygıtın fotoğraflara ve videolara erişmesine izin verilsin mi? sorusuyla karşılaşabilirsiniz. Devam etmek için Güven’e veya İzin Ver’e dokunun.
  3. Bilgisayarınızda, Fotoğraflar uygulamasını açmak için Başlat düğmesini ve ardından Fotoğraflar’ı seçin.
  4. İçe aktar > USB cihazından’ı seçip yönergeleri izleyin. İçeri aktarmak istediğiniz öğeleri ve bunların kaydedileceği yeri seçebilirsiniz.
  5. Algılama ve aktarım için birkaç dakika bekleyin.

Not: iCloud Fotoğrafları açıksa fotoğraflarınızı PC’ye aktarmadan önce orijinal ve tam çözünürlükteki fotoğrafları iPhone’unuza indirmeniz gereklidir. iOS cihazınızda iCloud etkinse fotoğraflarınızı veya videolarınızı indiremezsiniz. Görüntüleriniz iCloud’da bulunur ancak cihazınızda yoktur. Bu fotoğraf veya videoları açmak ya da bilgisayarınıza aktarmak istiyorsanız bu işlemi iCloud masaüstü uygulamasıyla yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı