İçeriğe geç

Evidea.com Güvenilir mi?

Bu soruya cevap verecek bir tecrübem oldu. Anlatayım. Tasarımını beğendiğim ve başka sitede satılmayan  bir sehpa siparişi vermiştim. Aşağı yukarı bir hafta sonra farklı renkte sehpa teslim edildi.

Tasarımını beğendiğim için yanlış gelen sehpayı iade edip siparişimdeki ürün ile değişiklik talep ettim. Evidea yanlış ürün hatasını sanki ben yapmışım gibi değişiklik talebi ile sipariş tedarik sürecini yeniden başlattı. Neyse dedim bekleyeyim gelir. Gelmedi. Hem de hiç bir bilgilendirmede bulunmadılar. Ürünüm neden teslim edilmedi diye sorduğum da, tam 3 kez sordum, aşağıdaki örnekte görebileceğiniz gibi  her seferinde yeni teslim tarihleri verdiler. 19 Ocak’ta sipariş verdiğim ürün için en son 6 Nisan’a kargolama sözü verdiklerinde artık sözlerine güvenmediğim için siparişimi iptal ettim.

Müşteri hizmetleri arayıp para iadesini yasal süre içinde gerçekleştireceklerini söyledi. Bakalım ne zaman iade edecekler? 19 Ocak’ta sipariş vermiştim, 28 Mart’ta iptal etmek zorunda kaldım. Sizce evidea.com güvenilir mi? 🙂

“Evidea.com Güvenilir mi?” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı